משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"ח

משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"חחיפוש :

איך לבחור אביזרי מטבח?


כאשר ניגשים לאבזר את המטבח בוחנים משתנים שונים כמו עיצוב הפריט ומחירו, אבל אחד המשתנים החשובים ביותר כאשר בוחרים אביזרי מטבח הוא היעילות שלהם. כלי מטבח פונקציונליים יהפכו את מלאכת הבישול ליעילה ומהנה יותר ואף יעלו לכם חיוך על הפנים.


איך בוחרים כלי מטבח יעילים?

המטבח הממוצע כולל כלים שונים ומשונים. רבים מכלי המטבח נמצאים בשימוש יומיומי, ואחרים רק אחת לזמן מה. המשותף לכל כלי המטבח הוא שהם צריכים להיות בשימוש כלשהו. כלים אלה אינם עומדים רק לקישוט והם צריכים להיות יעילים כדי לאפשר התנהלות נוחה במטבח. ריכזנו עבורכם כמה דגשים לבחירת כלי מטבח יעילים במיוחד.


אביזרי מטבח נוחים לניקוי

כאשר אתם ניגשים לבחור אביזרי מטבח שימו דגש על היעילות של הכלים. כך למשל, כלי שאי אפשר לנקות אותו עלול להיות מתסכל מאוד. קוצץ שום לדוגמה הוא אביזר שימושי שקשה לניקוי. יחד עם זאת, יש קוצצי שום מיוחדים הבנויים באופן שונה ומאפשרים ניקוי יעיל. שימוש בפריטים הניתנים לניקוי חשוב, כיוון שכלי נקי מונע טעם רע הנגרם מהלכלוך המצטבר. זכרו- כלי מטבח נקיים הם בסיס לבישול טעים יותר.


כלים ייעודיים

דבר נוסף שעשוי לשדרג כל מטבח הוא שימוש בכלים ייעודיים. אם הכלי בו אתם מכינים את התבשיל לא מתאים אתם עלולים להתקשות להכין אותו כמצופה ולחוש תסכול. שימוש בכלים ייעדויים יקל עליכם בהכנה ויגרום לתבשיל להיראות טוב יותר.


כך למשל, הכנת מרק בסיר גדול מדי תהיה לא יעילה. ראשית, הסיר יתפוס מקום רב מדי במקרר. שנית, הכנה בסיר גדול עלולה לגרום לכם להוסיף יותר מדי מים. כך טעם המרק יהיה תפל כי תחשבו שאתם מכינים כמות קטנה, בעוד המים הרבים ששמתם גורמים למרק להיות חסר טעם.


מטחנת תבלינים לשדרוג המטבח

קיימים אביזרי מטבח שונים שישדרגו כל מטבח, ואחד מהם הוא מטחנת תבלינים. מטחנת תבלינים חשמלית היא כלי ייעודי למטבח שיאפשר לכם לטחון מלח, פלפל ותבלינים נוספים בקלות וביעילות. כדאי לבחור במטחנה בעלת מנגנון קרמי המבטיח שהמטחנה לא תחליד עם הזמן. מטחנות טובות יכללו גם מנגנון ויסות טחינה בעזרתו תוכלו לקבוע האם הטחינה תהיה דקה או גסה.


טואול - אתרים באינטרנט