משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"ח

משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"חחיפוש :

האם צריך סיר קוסקוס גם כאשר מכינים קוסקוס מגרגירים מוכנים?


אין ספק כי קוסקוס הינו מאכל אהוב על כולם, מאכל שהפך להיות מאכל לאומי של ממש, וכיום רבים מכינים אותו בבית שלהם. כמובן, הליך ההכנה של קוסקוס מסורתי הינו מורכב מאוד, וארוך מאוד, והיום אין רבים שיודעים כיצד להכין קוסקוס אותנטי מסולת גולמית, ולכן כדי לקצר את הזמן וליהנות מקוסקוס טעים מבלי לבצע את כל שלבי ההכנה המייגעים, היום תוכלו למצוא בכל רשתות השיווק והמכולות השונות גרגירים מוכנים אותם אתם רק צריכים לבשל.

הגרגירים הללו הינם למעשה סולת שעברה תהליך מכני ולאחר הבישול הם יהיו מוכנים לאכילה כחלק מקוסקוס טעים.

כמובן, השאלה הנוספת שנותרה היא האם גם שעושים שימוש בגרגירים מוכנים יש לבצע את הבישול בסיר קוסקוס מיוחד או שניתן לעשות זאת גם בסיר רגיל.


מבחינה טכנית זה אפשרי

מבחינה טכנית אין שום בעיה לבשל את גרגירי הקוסקוס בסיר רגיל, ממש כמו אורז או פתיתים, או אפילו במיקרוגל. גרגירי הקוסקוס התעשייתיים מתאימים לבישול במים ולא מצריכים אידוי ולכן אין חובה לרכוש סיר קוסקוס מיוחד בכדי להכין קוסקוס מהגרגירים הללו.

יחד עם זאת, עצם העובדה שזה אפשרי, לא אומרת שזה כדאי.


לטעם עשיר ואיכותי יותר

גם גרגירי קוסקוס מוכנים אשר מבושלים במים יכולים לצאת דביקים ועיסתיים, ולא בודדים, מה שישפיע על הטעם ועל המרקם של הקוסקוס בזמן האכילה, ולכן למרות שאפשר לבשל אותם במים, עדיף שלא לעשות זאת ולבשל אותם בצורה עדינה יותר על אדים, כך שלא תצא לכם עיסה.

בנוסף, האדים עליהם מתבשלים גרגירי הקוסקוס אלו אדים של מרק ירקות ועוף עשיר במיוחד אשר הינו חלק בלתי נפרד מתבשיל הקוסקוס. האדים של המרק מלאים בטעמים עשירים של הירקות, העוף, והתבלינים ומעניקים טעם מיוחד יותר לגרגירי הקוסקוס.


לכן, גם אם אתם לא מכינים קוסקוס בשיטה המסורתית, ומשתמשים בשקית של גרגירים מוכנים להכנה מהירה, כדאי לכם לרכוש סיר קוסקוס אשר ישמש אתכם להכנת קוסקוס טעים יותר ואיכותי יותר.
img_ArticleTag סיר קוסקוס, סיר לקוסקוס, סיר קוסקוס במבצע, מתכון לקוסקוס
טואול - אתרים באינטרנט