משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"ח

משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"חחיפוש :

למה כדאי לכם לעבור לשימוש בסירי אינדוקציה?

שיטת האינדוקציה הינה שיטה בה בונים את הכיריים החשמליים המתקדמים ביותר שיש היום. בשיטה זו למעשה נסגר מעגל בין הסיר לבין הכיריים, ורק כאשר זה קורה האזור שמתחת לסיר מתחיל להתחמם וניתן להתחיל לבשל.  
הטכנולוגיה, אשר בארצות הברית התחילה כבר בשנות ה-70, החלה לצבור תאוצה רבה בישראל בשנים האחרונות וכיום רבים בוחרים לעבור לבישול עם סירי אינדוקציה וכיריים בטכנולוגיה זו.  
רוצים לדעת מה היתרונות בשיטה הזו? ומדוע זה כדאי? קראו את המשך המאמר ותמצאו את כל התשובות.  
היתרונות של בישול באינדוקציה לעומת גז בישול רגיל?

בישול עם סירי אינדוקציה מעניק לכם כמה יתרונות חשובים מאוד לעומת בישול בגז רגיל:

  1. חיסכון בחשמל - סירי אינדוקציה גורמים לכך שהמעגל החשמלי יסגר רק כאשר הסיר מונח על הכיריים ולכן לא יקרה מצב בו יתחממו שטחים שעליהם לא נמצא הסיר או שיתבזבז חשמל במידה ותשכחו לכבות אותו בסיום הבישול. ברגע שתרימו את הגז מהכיריים הם יכבו וכך תוכלו לחסוך חשמל רב.

  2. בטיחות – כאמור, ברגע שתורידו את אותם סירי אינדוקציה מהכיריים, הם יכבו באופן מיידי, ולכן כיריים כאלו הרבה יותר בטיחותיות, במיוחד לבתים עם ילדים קטנים או לאנשים מבוגרים. גם אם הילדים ידליקו בטעות את הכיריים, שום דבר לא יקרה כל עוד אין סיר עליהם ולכן אין סיבה לדאגה.

  3. בריאות - סירי אינדוקציה בנויים מחומרים איכותיים אשר לא משחררים רעלים בזמן הבישול, ועם ציפוי מונע הידבקות אשר מאפשר לכם לחסוך בשמן בזמן הבישול וכך הופך את התבשילים שלכם להרבה יותר בריאים, וגם מקל משמעותית על פעולות הניקוי.

שימו לב לתו האינדוקציה

לפני שאתם רוכשים סירי אינדוקציה שימו לב כי הם כוללים סימון אינדוקציה, לרוב תמצאו אותצו על האריזה של הסירים ועל חוברת הוראות השימוש. שם גם תוכלו למצוא סימון המעיד על אם הסיר מתאים לשימוש גם עם כיריים רגילות כמו גז או חשמליות פשוטות או לא.


img_ArticleTag סירי אינדוקציה, סירים לאינדוקציה, סיר אינדוקציה , סירים לכיריים אינדוקציה
טואול - אתרים באינטרנט